Poradnia odchudzania i odżywiania

W ramach kompleksowego wsparcia w ramach Poradni Odchudzania i Odżywiania odbędziesz cykl regularnych spotkań z trenerem żywienia, psychoterapeutą / psychologiem, terapeutą zajęciowym. Mający na celu min. ustalenie osobistego programu dietetycznego, uwzględniającego indywidualne potrzeby organizmu.

https://www.pomost-osrodek.pl/wp-content/uploads/2022/06/Logo_PNG_z_bialym_napisem.png-640x548.webp

Wizyta w Ośrodku POMOST to:

  • szybko dostępne wolne terminy
  • profesjonalna opieka i wsparcie
  • najlepszej klasy specjaliści
  • możliwość dokonywania rejestracji online
  • podążanie za najwyższym dobrem pacjentów

Zapewniamy szczególne wsparcie dla osób z otyłością

Otyłość to choroba. Osoba chorująca na otyłość powinna możliwie jak najszybciej trafić do specjalisty, który postawi diagnozę i zaproponuje oraz przeprowadzi proces zdrowego odchudzania. Niezbędne jest też wsparcie całego procesu w którym powinni uczestniczyć dietetyk, psycholog lub psychoterapeuta i terapeuta grupowy.

Powszechna opinia, że leczenie otyłości polega na zmianie nawyków żywieniowych oraz większej aktywności fizycznej, bywa błędna, ponieważ zmiany jakie muszą zajść powinny być na całe życie a nie tylko na okres poddania się procesowi odchudzania.

Otyłość najczęściej jest związana z nieprawidłowym stanem naszego umysłu, wynikającego z nerwicy, depresji, czasowych lub stałych załamań. Otyłość prowadzi do wielu chorób nadciśnienia, zwyrodniania stawów cukrzycy, niewydolności serca. Otyłość to stały nieprzerwany stan zapalny, ale otyłość jest czegoś skutkiem … pozwól nam znaleźć przyczynę Twojej otyłości.

Z nami się uda !

Wakacyjna oferta limitowana
Bezpłatny cykl konsultacji w ramach Poradni Odchudzania i Odżywiania
Zapisz się już dziś i zarezerwuj sobie wolne miejsce!

Zapewniamy :

– profesjonalne plany żywieniowe układane przez specjalistę

– systematyczną kontrolę masy ciała oraz jego analizę dzięki najwyższej jakości

Urządzeniu

– opiekę psychologa / psychoterapeuty

– terapię grupową

Rejestracja online

Specjaliści wykonujący usługę

https://www.pomost-osrodek.pl/wp-content/uploads/2022/05/sylwialipinskapersonalsite.webp

lek. Sylwia Lipińska

Lek. med. Sylwia Lipińska jest specjalistką w zakresie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu oddziałach psychiatrycznych jak i poradniach zdrowia psychicznego (Tczew, Starogard Gdański, Chojnice), domu pomocy społecznej oraz w trakcie wielu kursów i konferencji. Posiada certyfikat psychoterapeuty akredytowany przez sekcję naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

https://www.pomost-osrodek.pl/wp-content/uploads/2022/05/mariusz-kozak-small.png.webp

lek. Mariusz Kozak

W 2002 roku ukończył studia medyczne i zdobył dyplom lekarski. W 2013 roku został specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Pracuje w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Czarnem. W swojej codziennej pracy diagnozuje i leczy m.in. nerwicę, stany lękowe, psychozy, schizofrenię czy też depresję. Pomaga pacjentom borykającym się z zaburzeniami pamięci i intelektu oraz zaburzeniami osobowości.
Ordynator oddziału Psychiatrycznego Szpitala w Człuchowie

lekarz psychiatrii Krzysztof Woźny

lek. Krzysztof Woźny

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem. W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem m.in. nerwicy, psychozy oraz tiki nerwowe. Zgłaszają się do niego pacjenci cierpiący z powodu zaburzeń pamięci i intelektu. Pomaga pacjentom, którzy cierpią z powodu m. in. bezsenności, zaburzeń łaknienia oraz długotrwałych stanów obniżonego nastroju. Szczególną troską otacza osoby, które mają trudność w nawiązywaniu kontaktów społecznych. Wieloletni kierownik terapii uzależnień w Starogardzie Gdański, pracownik oddziału sądowego w Starogardzie Gdańskim i Chojnicach. Należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

Fundacja Mental Life

Ośrodek POMOST Chojnice
Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej, psychoterapeutycznej,
psychiatria, psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna, konsultacje rodzinne, wsparcie psychospołeczne, dietetyka, terapia uzależnień, profilaktyka i socjoterapia, zajęcia rozwijające.

Media społecznościowe

Odwiedź ośrodek POMOST Chojnice na poniższych portalach społecznościowych i nawiąż z nami kontakt. Śledź nasze konta, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje.

Copyright 2022 by Fundacja Mental Life.

KRS: 0000927611 NIP: 5552129527 REGON: 520257660

Usługi zwolnione na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 18 ustawy o podatku od towarów i usług VAT – PKWiU 86

Copyright 2022 by Fundacja Mental Life.

KRS: 0000927611 NIP: 5552129527 REGON: 520257660

Usługi zwolnione na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 18 ustawy o podatku od towarów i usług VAT – PKWiU 86